Büyülenme Hakkında Tavla Siteleri

Hareket yol açmak istediğimiz pula tıklayınca hamle yapabileceğimiz bölgeler beyaz çizgilerle belirginleşiyor. Pulu duymak istediğimiz yere tıklayıp oynuyoruz. PLAY AGAIN alfabesına tıklayıp oyuna yine temellayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

3,5/5 (832) üyenin oyu Zeka Oyunları OYUNU BAŞLAT Külah yüklendikten sonrasında ilk zar atışını rakibin yapacak. Saf sana geldiğinde "ZAR AT" tuşuna basarak zar atmalısın. Amacın sana ilişik olan parafin pulları sağ alt tarafta devşirmek ve attığın zarlara için pulları sağ tarafa rakipten önce toplayıp nokta iktisap etmek. Oynamak istediğin pulun üzerine gelmiş olarak mouse sol tuşu ile pula tıkla ve sonrasında çekmek istediğin yere tıklayarak pulu yerleştir.

Künde oynarken musiki keyfiniz yarım kalmasın, Tavla Plus oynarken telefonunuzdaki şarkıları dinlemeye devam edebilirsiniz.

Tavla Plus’ı ÜCRETSİZ olarak indirin, Android cihazınızda rüfekaınızla mukabillıklı katlamalı Tavla oynayın ve yeni hempalarla fecirışın.

Tavla Oyunu ise amacın attığınız zarlarla pullarınızı önce kendi bölgenize gelmek, ardından da bu pulları rakibinden önce masadan dermek olan zevkli ve stratejiye dayalı bir masa oyunudur.

Tavlanın temelini oluşturan taşların özel anlamları bulunmaktadır. Muhaliflıklı astışar konut 12 ayı, huzurlıklı on düşer bölük ise hasetn 24 saatine nişan etmektedir.

Online Tavla oyununu bilgisayara karşı bileğil temel oyunculara karşı oynanmakta ve hiç birşekilde bilgisayar ile karışma edilmemektedir. Büsbütün sizin şansızın ve katakulli bilginize müstenitdır.

Güevet, çarkıt Yunanlılar zar oyunlarını çoktan takdir ettiler ve kuşatılmış Truva kentinin kapısındaki dem berhavaa çıktı. Aynı şekilde, Firavun’un mezarlarına çeşitli ajur külah tahtaları kâin müzelik Mısırlılar. Bunun nitekim Tavla online olup olmadığı şüpheli mümkün – fakat elbette Romalıların bir şey bilmiş olduğu aartıkr model temaşa ve İmparator Claudius de bu konuda bir yapıt yazdı.

Online tavla oyna gerçeklik insanoğlu topluluğu içinde sizlerde yerinizi karşı. Yapay mekanizma sıfır online tavla oyunu top hak insanlardan oluşan bir tavla oyna platformu olmaktadır.

Çeyrekler oyuncunun aşiyan tahtası ve dış tahtası, rakibin soy tahtası ve dış tahtası adıyla anılmaktadır. Çeyreklerin kesişim noktası ise çubuk adındaki eğin ile ayrılmaktadır. Tavla Plus Oyununun Oynanma Biçimi

Oyunun başında, her oyuncunun ekibinda 15 taş var, tüm hamlelerin menzili 2 zar atılarak belirleniyor. Kendi taşlarınızı kaşkariko esaslamadan önce teşhismlanan asıl alana baştan aşağı sürüklemek ve sonrasında onları dışarı atmakla ilgilidir. Bir oyuncunun asıl düzı, her durumda sair oyuncunun mebdelangıç alanıdır ve bunun tersi bile geçerlidir. Bütün taşlarını ilk kazan düzenci Tavla online kazandı. Ancak, ödenek gelen asıl alana bir oyuncunun 15 parçkakımının tamamı yerleştirilmişse, bunu atabilirsiniz. İç sahaya, isabetli atışlara malik olan her bir taş, “sıfır” alanına yerleştirilmelidir – ancak o zaman gözat küp şeklinde akseptans edilir.

Yeteneklerinizi soyıtlamanın hadı namevcut,rastgele bir cihazda yahut tarayıcıda düzen kalitesinin keyfini çıkafa.

Sonraki pencereden QUICK MATCH butonuna tıklayarak internet üzerinden kazara biriyle online tavla oyunu oynamaya temellayın. CREATE MATCH seçeneğinden kendiniz bir göz oluşturup tahminî ortamda teşhisdığınız bir kişhayırlı odanıza çağırma edip, çağırma ettiğiniz kişiyle beraber online tavla oyunu oynayabilirsiniz. tamam karşılaşmalarda pulları kendi yönınıza toplayıp sonrada hepsini bölgenizden kara tahta dışına çıkararak maçı daha fazla kazanın. Rakibin hamle yapacağı alanları kapılarla kapatıp stratejiler geliştirin. bu şekilde rakibiniz hendi bölgesine pulları toplamadan siz bütün pulları kara tahta dışına çıkararak 2 benek ansızın daha fazla kazanın.

Bu klasik masa oyununda, dünyanın dört bir yanından insanlara karşı becerilerini sınav ten. Binlerce yıldır oynanan tavla oyunu arkadaşlarınla oynayabildiğin en hayır ücretsiz oyunlardan biri olmuştur. En hayır online strateji masa oyunlarından birinde milyonlarca oyuncuya çabucak berkl!

Bedava-ücretsiz tavla MyJEST.com websitesindedir özge yerlerde aramaya ister yasak Oyunlarımıza Müptela olan oyuncuları tedeavi buyurmak tıpben olası olmadığı karınin MyJEST.com meftun grubu olarak adlandırıyor ve aynı şekilde bizimde sizi sevdiğimizi bilmenizi istiyoruz Kendi websitelerinde oyunlarımızı özetleyen metinler yazan ve websitemize link veren muteber webmaster dostlarımız çok sağolsunlar onların desteği varken bizim dalımız tek dem yere gelmez. Teşhisdığı arkadaşlarına MyJEST.com olta oynamasını tavsiye edenler sevilesi vefakar dostlarımızdır. Genel olarak aşina kurallar çerçevesinde MyJEST.com tavla mukayyettır yerel farklılıklar ve gün içinde kurallarındaki defermasyonlar gözardı edilmiştir Bizim MyJest.com oyunları forum yada yorum gerekmez doğrusu mazmunıda yoktur tavla oynar eğlenirsiniz Kurulduğundan bu yana MyJEST.com desise uygulamalarımız insanlar tarafından çok sevildi ve takkadak benimsenildi bizde bu yolda en iyisini sunmaya devam ediyoruz. Baziçe oynamak dâhilin tavla salonuna, kahveye, kıraathaneye gitme derdine son verdik bilgisayarınızın ve internetinizin başüstüneğu heryerden oyunlarımızı oynayabilirsiniz Oyunumuz Myjest.com tavla dostluğu ve hempalığı neşeli kılar. Birisi size dese ki online tavla oynamak istiyorsan MyJEST.com sana kâfi vakit kaybetmeden tavla oyna. Burada tavla oynarken çaylar kamu şirketten yürekilir İyi zaman geçirmekten öteye tavla yarışma ve başarı duygusunu evetşatan harika bir oyundur. Herkes agâh MyJEST.com tavla yalnız oynamak zamanün eğlencesini nısıfna bırakmamaktır

Tavla Siteleri
Tavla Oyna

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *